Szczepienia p. COVID-19

Kwestionariusz badania przesiewowego przed szczepieniem przeciw COVID-19
 
Idziesz na szczepienie przeciw COVID-19? 
Pobierz i wypełnij odpowiedni kwestionariusz badania przesiewowego przed szczepieniem lub wejdź na swoje Internetowe Konto Pacjenta wypełnij i wyślij go on-line do punktu szczepień.
 
1. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 (pdf do pobrania)
2. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19 (pdf do pobrania)
 
Kwestionariusz należy wypełnić 24 godziny przed szczepieniem.
Nie można wypełnić online kwestionariusza za niepełnoletnie dziecko.

 

 

[Aktualizacja 2021-03-17]

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na szczepienie z wypełnionym przez pracodawcę oświadczeniem dotyczącym uprawnienia do szczepienia w grupie “0” oraz przesłanie skanu wyżej wymienionego oświadczenia na adres cmwum@cmwum.pl

Link do pobrania oświadczenia: oświadczenie grupa 0

[Aktualizacja 2021-03-12]

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.  informuje, że wznawiane są szczepienia przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) pierwszą dawką osób z grupy “0”.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 250 28 18

 


 

Informujemy, iż na podstawie porozumienia pomiędzy panem prof. Zbigniewem Gaciongiem – Rektorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a panią dr Ewą Trzeplą – Prezesem Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.  za zgodą Mazowieckiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie, przystępujemy do organizacji szczepień przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19).

W pierwszej kolejności zaczynamy od szczepień pracowników sektora ochrony zdrowia.

 

 

Załączniki: