Centrum Medyczne WUM

ul. Nielubowicza 5, 02-097 Warszawa

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii

ul. Binieckiego 6, 02-097 Warszawa

Stomatologia - Oddział CMWUM Emilii Plater

ul. E. Plater 21, 00-688 Warszawa

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z uwagi na bardzo dużą liczbę połączeń występują problemy z połączeniem do Telefonicznej Obsługi Pacjenta CMWUM. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej https://www.cmwum.pl/kontakt/ lub bezpośrednio w punktach obsługi pacjenta w naszych placówkach.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół TOP CMWUM

Program Profilaktyka 40 Plus w Centrum Medycznym WUM

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od
1 lipca 2021 roku jest realizatorem programu 40 Plus. Głównym celem programu jest ocena organizacji i efektywności objęcia świadczeniobiorców od 40. roku życia profilaktyczną diagnostyką
w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych. 

Wykonanie badań profilaktycznych pozwala na wykrycie choroby bardzo wcześnie, a także pozwala uniknąć długotrwałego, czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.

 

„Profilaktyka 40 PLUS” zakłada realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego.

Jak zgłosić się do programu?

Do programu pilotażowego kwalifikują się osoby, które m.in odpowiedzą na pytania ankietowe programu pilotażowego za pośrednictwem:

  • infolinii 22 735 39 53 – (w godzinach 8:00-18:00, koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)
  • lub za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta.

 

Na podstawie odpowiedzi udzielonych na pytania zawarte w ankiecie zostaną ocenione czynniki ryzyka. Świadczenia opieki zdrowotnej będą udzielane na podstawie skierowania w postaci elektronicznej wystawionego przez system.

Każdy uprawniony ma możlwiość skorzystać z pakietu badań diagnostycznych w punkcie, który będzie realizował program „Profilaktyka 40 PLUS”. Wystarczy, że zgłosi się do placówki z dowodem osobistym.

Zapraszamy do kontaktu!