Laserobaria 2.0_S szansa na zdrowe rany i szybkie gojenie

LASEROBARIA 2.0_S
to innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie terapeutyczne pozwalające na holistyczne podejście do leczenia każdego rodzaju ran. Proces terapeutyczny dotyczy nie tylko ran trudno gojących się, ale również przypadków zdrowych ran (bez powikłań), które wymagają procesu regeneracyjnego określanego przez specjalistów tzw. boost healing process.

 

Urządzenie daje możliwość wyleczenia pacjentów z trudnymi przypadkami ran przewlekłych kończyn spowodowanych cukrzycą pod postacią tak zwanej stopy cukrzycowej, ranami pochodzenia tętniczego – miażdżycy i żylnego – zespołu zakrzepowo – zatorowego oraz odleżyn.

Nie jest to jednak jedyna forma terapii procesów patologicznych poprzez wykorzystanie urządzenia Laserobaria 2.0_S. Wynika to z tego, że urządzenie jest swoistym kombajnem terapeutycznym, bazującym na kompleksowości działania różnych metod fizykalnych, takich jak pole magnetyczne, fototerapia światłem czerwonym i ultrafioletowym o ściśle określonej długości fali, zwiększonym ciśnieniu tlenu czy ozonu.

 

W/w metody dają możliwość przyspieszania procesów gojenia, poprzez wieloraką i zróżnicowaną penetrację terapeutyczną, wieloetapowo i wielopłaszczyznowo wpływając na regenerację wszystkich struktur naszego organizmu, takich jak np.:

  • struktur nerwowych podczas regeneracji po zabiegu operacyjnym cieśni nadgarstka
  • struktur kostnych po zabiegach rekonstrukcji czy złamaniach poparzeniach i ranach szczególnie u dzieci, gdzie w porównaniu do innych metod leczenia, terapia Laserobarią przebiega selektywnie na kończynę, nie wpływając negatywnie na inne przestrzenie organizmu jak to wygląda przy
    leczeniu w komorze hiperbarycznej. U dzieci ważny jest również aspekt komfortu i przyjazności samej terapii, gdzie podczas całego zabiegu może
    towarzyszyć rodzic bez szkody dla niego samego
  • rany pozabiegowej okolicy dłoni i stopy
  • terapii procesów zapalnych

Wcześniej opisywana technologia boost healing process stwarza unikatową możliwość wielofazowego przyspieszenia procesów regeneracji człowieka.

Laserobaria

Cena:
230 PLN za 1 seans
2 000 PLN za 10 seansów

    Usługa dedykowana dla dorosłych i dzieci

Zarezerwuj wizytę:
(22) 250 28 01